DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

program-sport

SELEN 
 
 Selen je stopový prvek.  Selen funguje jako detoxikační prostředek.  
Antioxidační aktivita selenu chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů. Selen je součástí dvou set  enzymů a hormonů, takže jeho nedostatek zvyšuje riziko výskytu mnoha patologických stavů v našem organismu. Stimuluje imunitu a zvyšuje obranyschopnost organismu.  
Selen je důležitý pro sportovce. Používá se jako redukční činidlo při nepříznivých účincích fyzické námahy. Je to antioxidant. Zabraňuje nepříznivým účinkům na sportovce vlivem životního prostředí.  Normalizuje tvorbu pohlavních hormonů.    
  
TESTOSTERON 
 
Testosteron je velmi důležitý zvláště pro sportovce,  protože mezimozek vydá příkaz prostřednictvím  nadřízeného hormonu hypofýze, takzvaný luteunizační hormon, LH. Ten se uvolní do krevního oběhu  a tak už přímo ovlivňuje produkci testosteronu ve varlatech. Ta vylučují testosteron do krve a tou se dostává  testosteron do svalových buněk.
 Čím více testosteronu, tím větší svalový růst.  
Všechny formy umělého testosteronu se mohou používat pouze na lékařský předpis dle doporučení lékaře specialisty. V doporučených dávkách. Všechny ostatní případy lze použít ne jako použití,  ale zneužití testosteronu.  Preparát ALAGENEX ovlivňuje správnou přirozenou produkci testosteronu
Testosteron udržuje mužský organismus v mladistvém věku. Je výborný pro prevenci zdraví.  
 
KAZETA ALAGENEX Velmi silný preparát pro obnovu organismu těla  
Obsahuje celé spektrum minerálních látek, aminokyselin a stopových přírodních prvků . Antivirová a antibakteriální ochrana. Antioxidant. Detoxikace organismu | reguluje PH faktor Pozitivní vliv na funkci červených krvinek Potlačování patogenních bakterií v trávicím traktu Podpora imunitního systému  Protizánětlivé vlastnosti Rychlé hojení ran Anti-aterosklerotický účinek Antialergický efekt | zvyšuje koncentraci a vnímání Antistresový účinek Neuvěřitelné zvýšení energie  Pomáhá na střevní trakt a játra, záněty, ateroskleróze Funguje proti stresu, nachlazení, chřipce Harmonizuje emoční náladu Reguluje hladinu cukru v krvi .Normalizuje spánek, hlídá hormonální rovnováhu v těle, zvyšuje imunitu,  zlepšuje stav vlasů, nehtů, kůže, snižuje okyselení organismu, blahodárně působí  na štítnou žlázu, zlepšuje trávení, snižuje zánětlivé procesy,  zlepšuje funkci každého orgánu odděleně, reguluje úroveň cholesterolu.

V průběhu cvičení tělo  potřebuje  zvýšenou výživu.  Má výraznou schopnost  udržovat chemickou  rovnováhu v těle. Má vliv na okysličení  červených krvinek. Zlepšuje náladu a podporuje nával sil člověka. Zároveň váže  a odstraňuje toxiny,  vytvořené v průběhu zatížení.

Podporuje všechny cévy v těle od velkých tepen  až po kapiláry. Zdravé krevní cévy jsou potřebné k plnému zásobování svalů krví, kyslíkem, a všech potřebných prostředků při extrémní námaze. Pro prevenci cévních onemocnění, chronických infekčních onemocnění (bolení v krku, angíny, záněty vedlejších nosních dutin, zánět žlučníku, pyelonefritidy, glomerulonefroty, systémová onemocnění, atd.) 

Prevence kardiovaskulárních onemocnění v každém věku, zvláště se doporučuje pro sportovce, lidi s přítomností chronických onemocnění nebo ty, kteří se podrobili jakékoli operaci srdce a cév, obézní, atd. Sportování může přivodit kardiomyopatii,  infarkt, přetrénování srdce. Takže srdce a kardiovaskulární systém je potřeba podpořit  a tím pádem eliminovat negativní jevy.