program pro ženy

PowerMatrix

Není těžké, poznat přání žen.  Ženy mají mnoho přání, některá mají s muži společná. Ženy si přejí být zdravé, krásné, mladé, přitažlivé, šťastné a jejich velkou snahou je udržet si mládí velmi dlouho

Preparáty PoverMatrix ženám jejich přání dokáží plnitŘešením je omlazení buněk.

Speciální preparáty pro ženy : OVARIUM -vaječníky,estrogen, MAMMO -prsní žlázy, METRA -děloha, ANTIVARIX -křečové žíly, DECORIS - zdravá kůže, DENSITAS - posílení vlasů, IUNO - vrásky, mladá pleť,

Celá řada preparátů PowerMatrix regeneruje organizmus, uzdravuje a omlazuje orgány. Výsledky jsou brzo viditelné, třeba na vráskách, nebo na pigmentových skvrnách, ozdravení vlasů, regenerace vlasových cibulek, ... Velkým převratem v kosmetice budou preparáty, které teprve přijdou do prodeje, a budou výrazně omlazovat pokožku obličeje ! Máme se na co těšit !

Lidské tělo má životnost 140 let. Je jenom na nás, jak si našeho těla budeme vážit, jak ho ochráníme před škodlivými vlivy, a co uděláme pro jeho správnou a zdravou funkci na co nejdelší dobu.

Co je příčinou stárnutí ? Je to proces odumírání buněk orgánů a jejich špatná regenerace. I špatná produkce hormonů má vliv na obnovu a regeneraci buněk našich orgánů.

Na stárnutí lidského těla mají vliv i tyto hormony- ESTROGEN, MELATONIN, HORMON RŮSTOVÝ,.....

Lidský organismus je důmyslný systém orgánů, které spolupracují, a jejich správná funkce je vzájemně závislá. 

K uzdravení a k regeneraci organismu projekt PowerMatrix přistupuje jako k celkovému ozdravení organismu, a tím k vyřešení řady zdravotních problémů i vlastní imunitou. Imunita je tak silná, jak jsou zdravé orgány.

Preparáty PowerMatrix nejsou chemické preparáty.  I lepší produkce vlastních hormonů je přirozená, pouze s podporou správné funkce příslušného orgánu pomocí preparátů PowerMatrix.

Studováním těchto stránek jistě pochopíte závislosti a podmínky fungování celého organizmu, z toho pochopíte i přístup k celkovému ozdravení a omlazení celého těla pro váš spokojený život.

 

VIDEO
Power-Matrix - zdravá kůže - program Anti-aging

PowerMatrix PRODUKTY - PRO ŽENY
PowerMatrix PRODUKTY - PRO ŽENY program hubnutí
Život od těhotenství, do 160 let.

Profylaktické zaměření na ženské pohlavní žlázy,  které produkují hormon estrogen. Jakmile přichází menopauza, dochází ke snížené hladině estrogenu. Vede to k narušení  harmonie všech ostatních orgánů. Ať už se to týká centrálního nervového systému,  močového měchýře, prsních žláz, kůže a kostí. Nedostatek se projeví přibíráním na váze,  nervozitou, nespavostí, nočním pocením, depresí, ztrátou zájmu o sex.  A má nesmírný význam na stárnutí organismu.  
Rychlá obnova metabolismu buněk  a rychlé aktivace ochranných sil kůže.  Pleť je vláčná a svěží. Je vhodný na kožní výrůstky, lupénku,  ekzém, pigmentové skvrny, bradavičky nebo papilonky,   mateřská znaménka, bradavice, papilonky (1-3 minuty obklad  po dobu 2 až 7 dní), na obnovu pleti (vrásky),  obklad při říznutí, popraskané žilky, modřiny, popáleniny,  odřeniny, opary, opruzeniny, ekzém, pigmentové skvrny. Při lupénce obklady asi po dobu tří týdnů. Při popáleninách zmizí bolest a nenaskočí puchýř. Rána se rychle zhojí. Popálení od sluníčka nebo sluneční alergie (nenaskočí puchýřky). Komáří či jiné hmyzí kousnutí.    
 
Posiluje vlasy  a obnovuje jejich přirozenou strukturu.  Vlasy jsou pak poddajné a zdravé.  Hydratace pokožky hlavy. Prostředek k odstranění lupů.   
Folikul, vlasová cibulka, se může obnovit díky zůstatku kmenových buněk. Pro jeho obnovu můžeme používat preparát Matrix Densitas. Můžeme ho použít na růst vlasů a jejich ochranu před porušením.  Posiluje vlasy, hydratuje pokožku hlavy a odstraňuje lupy.  

MatrixDENTES

Každý z nás by chtěl mít tuby zdravé. Pokud chceme preventivně pečovat o zuby a dásně, Musíme dodržovat určitá pravidla.  

další preparáty vhodné pro ženy

MatrixSELEN,  MatrixRELICTUM,  MatrixSALUTEM,  MatrixOSTEO,  MatrixMETRA,  MatrixMAMMO,  MatrixGASTRO, MatrixANTIFAME,  MatrixANGEL, Matrix IUNO,

 

 

 

 

TOPlist