DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

preparáty ALAGENEX

Vítejte na stránce ALAGENEX

Dozvíte se zde o preparátech, které vám změní život !

Jde  o unikátní preparáty, které řídí buňky Vašich tkání k rychlé regeneraci a obnově ! Je to něco, co jste ještě neslyšeli ? Nedivím se. Je to NOVINKA !
Zdá se to být FANTASTICKÉ, ale je to FAKT !
Neuvěřitelně rychlá regenerace tkání kůže, vlasů, kloubů, orgánů - srdce, plíce, slinivka, nervový systém ..., stimulace hormonů..., rychlé uzdravovací procesy, omlazení tkání......
No prostě REVOLUCE v medicíně 21. století !
 
Složení preparátů ALAGENEX je přesně sestaveno, aby vytvářeli vzájenmě dokonalou synergii.
Hlavní složkou je unikátní peptid Alaptid, který je objevem českých vědců.
 
Přihlašte se do vašeho E-shopu

 

 

 Program ALAGENEX se vyznačuje maximálním spojením s vědou !
- od převratných vědeckých objevů, k unikátním produktům.

Všechny preparáty, poskytované naším systémem, jsou plodem mnohaleté, usilovné a tvrdé práce vynikajících vědců, kteří byli vybráni na základě velmi přísného výběrového řízení.  

Preparáty s unikátním ALAPTIDEM se po právu nachází v řadě tohoto vývoje. Jejich základy byly položeny v 80-tých letech, ještě v době Československa. Produkty samotné byly dál v minulých letech "dolaďovány" k dnešní dokonalosti a pro širokou veřejnost jsou dostupné až teď.  

Vrátit stav mládí a zdraví na tak dlouho, jak jen to je možné, s použitím vlastních tělesných zdrojů  to je opravdu jedinečná šance pro každého, a to vše díky objevům českých vědců.

Vědci během výzkumu zjistili úžasnou roli a mechanizmu peptidu ALAPTID na lidský i zvířecí organizmus. Zjistili, že  opravuje průběh a intenzitu metabolických procesů v buňce. 
Obnovuje se a ochraňuje přírodní rytmy všech procesů, synchronizuje je v souladu s celkovým rytmem organizmu, spouští procesy dělení zdravých buněk a smrt poškozených, zabezpečuje dobrý provozní stav bílkovin - enzymů,
takže v celku normalizuje činnost celého organizmu. Posiluje imunitu, podporuje fagocytozu bílých krvinek, a tím oodumírání vadných buděk.
 
Preparáty ALAGENEX obnoví vnitřní bunečnou regeneraci.
ALAGENEX zregeneruje sub-buněčné struktury,
v důsledku čehož bude obnovený organizmus schopen kvalitně plnit své funkce v průběhu celého života.
TÍM JE NASTARTOVANÁ SPRÁVNÁ ČINNOST ORGÁNŮ A IMUNITNÍHO SYSTÉMU.
 
Oficiální stránky generálního distributora . www.ALAGENEX.com