DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

alaptit pro ženy

ALAGENEX

Není těžké, poznat přání žen.  Ženy mají mnoho přání, některá mají s muži společná. Ženy si přejí být zdravé, krásné, mladé, přitažlivé, šťastné a jejich velkou snahou je udržet si mládí velmi dlouho

Preparáty ALAGENEX ženám jejich přání dokáží plnitŘešením je omlazení buněk.

Celá řada preparátů ALAGENEX regeneruje organizmus, uzdravuje a omlazuje orgány. Výsledky jsou brzo viditelné, třeba na vráskách, nebo na pigmentových skvrnách, ozdravení vlasů,  ... Velkým převratem v kosmetice jsou preparáty, které výrazně omlazují pokožku obličeje a to už v omlazení samotných buněk pokožky  díky unikátnímu Alaptidu ! Jde tedy o dlouhodobé účinky kosmetiky. Není to jen krátkodobé maskování vlivu stárnutí. Další produkty se stále připravují a přijdou postupně do prodeje. Máme se na co těšit !

Lidské tělo má životnost 140 let. Je jenom na nás, jak si našeho těla budeme vážit, jak ho ochráníme před škodlivými vlivy, a co uděláme pro jeho správnou a zdravou funkci na co nejdelší dobu.

Co je příčinou stárnutí ? Je to proces odumírání buněk orgánů a jejich špatná regenerace. I špatná produkce hormonů má vliv na obnovu a regeneraci buněk našich orgánů.

Na stárnutí lidského těla mají vliv i tyto hormony- ESTROGEN, MELATONIN, HORMON RŮSTOVÝ,.....

Lidský organismus je důmyslný systém orgánů, které spolupracují, a jejich správná funkce je vzájemně závislá. 

K uzdravení a k regeneraci organismu projekt ALAGENEX přistupuje jako k celkovému ozdravení organismu, a tím k vyřešení řady zdravotních problémů i vlastní imunitou. Imunita je tak silná, jak jsou zdravé orgány.

Preparáty ALAGENEX podporují i lepší produkci vlastních hormonů.  Ozdravení organismu a tím správné funkce orgánů pomocí preparátů alagenex vedou ke zdravějšímu životu.

Studováním těchto stránek jistě pochopíte závislosti a podmínky fungování celého organizmu, z toho pochopíte i přístup k celkovému ozdravení a omlazení celého těla pro váš spokojený život.

Zaregitrujte se ještě dnes, a začněte nový život .Registrovat do E-SHOPU

Krásná zdravá pleť je ten nejlepší make-up.

Pokud máte suchou nebo naopak mastnou pleť, neznamená to, že máte také takový typ pleti. Znamená to, že vaší pokožce něco chybí.
Alaptid pomáhá obnovovat správnou funkci pokožky, regeneruje jí a revitalizuje. Díky jeho účinkům se množí zdravé buňky a proto odstraňuje nedostatky pleti.

Výsledkem je jemnější a vláčnější pokožka tváře bez poškození a vrásek.

 

Denný krém s alaptidom