DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

ZKUŠENOSTI

ALAGENEX - ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

 

P. DURCOVÁ

psoriaza

Na fotkách je těžká forma lupénky (psoriáza), kterou trpěla moje dcera. 
4.prosince 2018, začala používat pouze regenerační gel. Již po dvou týdnech přišlo zlepšení.
15 ledna nasadila kazetu Alagenex. 

Na fotkách "po" je dnešní stav - 3 měsíce po dobrání kazety.

Marian Svehla, Casket Alagenex

MARIAN ŠVEHLAchlamydia

V roce 2012 mi lékaři potvrdili chlamýdie. Po tříměsíční léčbě antibiotiky se můj stav zlepšil jen mírně. Až poté, co jsem začal užívat přípravek s alaptidem, byly výsledky výrazně lepší, až nakonec po užívání tohoto přípravku jsem byl fakticky zdravý.

P. KUBAĽÁKOVÁpopraskaná koža okolo nechtov, posťahované šľachy, starecké škvrny

Moje dosavadní poznatky, kdy jsem teprve v polovině užívání kazety Alagenex, jsou takové, že se mi zlepšila kvalita vlasů, které mi přestaly vypadávat. Taktéž jsem měla lámavé nehty, a co bylo nejhorší, praskala mi kůže okolo nehtů. Bylo to velmi bolestivé a nyní, kdy užívám přípravek, jsou nehty pružné a kůže přestala praskat. Šlacha mezi dlaní a středním prstem se mi stahovala, což bylo bolestivé při práci a taktéž palec jsem nemohla narovnat. Přítel ortoped mi doporučil operaci, kterou jsem samozřejmě odkládala. Nyní jsem si všimla, že palec narovnám a nic mne nebolí. Také mám problémy se štítnou žlázou a vysokým cholesterolem. Po dobrání celé kůry si dám udělat testy, jak se mi upravily hodnoty. Co se týká kosmetiky, je vynikající. Používám denní i noční krém. Moje tvář je bez vrásek a také stařecké skvrny, které jsem měla ve tváři, jsou pryč. Na rukách, které si natírám hydratačním gelem s alaptidem mi mizí stařecké skvrny a dokonce i bradavice, která měla vypouklé kořínky, ty již zmizely a zůstal po nich pouze flíček. Musím však podotknout, že skoro každý den mě bolí něco jiného. Je to bolest, která se dá vydržet bez léků na bolest.

EVA GAŠPAROVÁnespavosť, problém so sluchom

V prosinci 2017 jsme mojí mamce Žofii, které je 75 let, koupili doplněk stravy společnosti Alagenex – kazetu Alaganex. Po ne celých 2 měsících přestala užívat léky na spaní a spí do rána do 6 hodin. Předtím spávala s léky do 2 hodin a snídala již v 5 hodin ráno. Pro mojí mámu je to zázrak. Pouze se mne zeptala: Už to tak zůstane ? Nikdy předtím jsem tak dobře nespala“.

Máma přestala užívat Zodac, který užívala mnoho let, protože jí bez něj stále teklo z nosu a bez kapesníků se ani nepohnula. Nyní Zodac nepoužívá a nepotřebuje ani kapesníky. Začala i lépe slyšet. Když se dívala na televizi, musela mít hlasitost na maximum. Dnes se dívá na televizi při normální hlasitosti. Upravil se jí krevní tlak, vždy před večerem jí stoupal. Nyní si ho pravidelně měří a je stabilní na hodnotě 11/75. Je navíc čipernější. Mámu čeká operace kloubu na levé noze. Po pádu se jí vstávalo velmi těžko a dnes vyskočí ze židle a ani si neuvědomuje, že ještě v prosinci jí to dělalo vážný problém.

Jsem zvědavá, co se stane, až máma dokončí užívání Kazety po třech měsících.

Pro mě jako pro dceru je to opravdu zázrak, když vidím mámu, která je šťastná. Děkuji všem, kteří se podíleli na tom, že jsou tyto výrobky dnes na trhu.

DOMINIKA MAJGOTOVÁhistamínová intolerancia, alergia na potraviny

V lednu 2018 jsem si koupila Kazetu Alagenex a začala užívat tobolky, protože mě trápila histaminová intolerance, tedy alergie na různé potraviny. Po měsíci užívání příznaky alergie zcela vymizely. Mohu jíst všechno bez toho, abych měla otoky či alergickou reakci. Do té doby jsem musela před každým jídlem polykat speciální tablety, které nyní nepotřebuji. Také jsem přestala užívat Zodac. Jsem také celiatička a věřím, že po ukončení užívání této kůry mi to pomůže i s tímto problémem. Určitě Vás všechny, kteří se o Alagenex zajímáte, budu informovat po dokončení užívání tobolek. Zatím děkuji za vše a všem, kteří se věnují těmto výrobkům a podílejí se na této dobré věci pro váš život a zdraví.

 

LUCIA VLKOVIČOVÁ (39)popáleniny

Naďka, moje dcera, na sebe vylila konev s vařící vodou. Puchýře ze začaly tvořit na celém jejím těle, měla halucinace, bylo to hrozné. Naďka měla popáleniny prvního a druhého stupně, nejhorší byly na pravém stehně, 12-20 cm velké. Při převazech jí rány opakovaně krvácely. Dozvěděla jsem se o regeneračním gelu a začala jsem ho aplikovat v tenké vrstvě 2x denně. Prognózy lékařů na hojení ran byly původně přibližně 12 měsíců. Měla mnoho hyperpigmentací. Nyní je půl roku po operaci a zůstal jen jeden malý flíček na stehnu a i ten již mizí. Ale již po pár dnech používání okraje ran začaly blednout a po týdnech se rány začaly scvrkávat. Jsem vděčná za tuto naději a nové sebevědomí pro Naďku. Myslím si, že každý člověk by měl mít možnost vyzkoušet tento gel když bude mít popáleniny nebo jiný kožní defekt neboť opravdu je to pro nás malý zázrak. jsme za to nesmírně vděční.

 

 

PAVOL KRKOŠKA (76)

nekrotické tkanivo

Velký puchýř ve spojení s cukrovkou vyústil do hluboké otevřené rány, s níž si ani lékaři nevěděli rady. Tkáň na chodidle nebyla dokrvovaná, což vedlo až k nekrotizující tkáni a k amputaci tří prstů. Následovaly každodenní přebaly nohy a každý týden musely být kontroly na chirurgii. Tento stav trval 3 roky. Zlepšení se dostavilo až s užíváním regeneračního gelu. Rána se postupně uzavírá. Lékař je spokojený a pacient ještě více. Jsem spokojenější a mám více energie. Těším se na jarní práce na zahradě, která je mojí srdeční záležitostí. Jsem rád, že si mohu udržovat zdraví i bez léků.

DAMIAN HLUCHÁŇ (6)ekzém

První projevy ekzému měl již v kojeneckém věku, kdy měl půl roku (nyní má 6 let). Ekzém se mu objevuje nepravidelně, ale pravděpodobně při chladném počasí, hlavně když mrzne. V létě ho více méně nemá. Dosud jsme používali tyto přípravky: Holtův krém, Sudokrém, tělové mléko (A-derma), Imazol, Excipial U lipolotio, Oilatium, Droserin, Lipobase, kortikoidní masti, které nám předepsal dermatolog. Všechny tyto léky pomohly jen dočasně, posléze se ekzém objevil znovu. Celkově je jeho pokožka velmi suchá a bledá, působí jako atopická, ale atopický ekzém jsme nikdy neměli potvrzený. Podle výsledků z imunologie (prosinec 2017) nemá žádné alergie.

Průběh po aplikaci gelu s alaptidem: nejprve jsme ho aplikovali pouze na jeden flíček, ten byl již druhý den viditelně menší, vysušený, zčervenání zmizelo. Následně jsme mu natřeli všechna místa, kde se ekzém nacházel. Po třech dnech fleky zmizely. Po týdnu měl nohy čisté. Spokojenost je velká, doufám, že účinek bude dlouhodobý. Děkuji velmi zdvořile za tento gel s alaptidem. Určitě ho budu doporučovat.

ĽUDMILA KRKOŠKOVÁproblémy s trávením, bazaliom

Jsem pacientka, která má dost zdravotních problémů. Po příchodu firmy Alagenex life na trh jsem začala užívat kazetu doplňků stravy. Zjistila jsem, že jsou to kapsle, které mě postavily na nohy. Měla jsem problémy s trávením, vypadávaly mě vlasy. Na nose se mi vytvořil tzv. bazaliom, který rostl, a měla jsem jít na operaci, ale zázračné tobolky mě od operace nosu osvobodily po dvou měsících užívání – začal se ztrácet. Přestaly mě padat vlasy a zpevnily se mi nehty. Postupně jsem přestala mít zažívací problémy, nenafukovala jsem se. Problém s imunitou žádný. Byla jsem na komplexním vyšetření a krevní testy byly nadmíru uspokojivé. Přestaly mě bolet klouby. Začala jsem dobře spát, dostavila se energie a vitalita. Zhoustly mi vlasy. Hlavně jsem ale klidná a lépe snáším stres. Díky Alagenexu se těším ze života a doporučuji každému, kdo má jakýkoli problém. Lépe se žije, když mě nic nebolí a vychutnávám si život.

JIŘÍ KADLECbradavice, alergia na prach, popraskané päty

V čem mi Alagenex pomohl ?

Posledních 8 let jsem měl bradavice v každém vnitřním záhybu na obou rukách. Bylo to pro mě nepříjemné ať již při běžném nebo intimním životě. Neustálé vypalování a zmrazování bylo nepříjemné, a když již bylo aspoň trochu účinné, bradavice se vždy rychle vracely. Dnes je tomu cca 8 měsíců, co jsem užíval kazetu Alagenex a nemám žádnou bradavici.

Moje alergie na prach. Protože mám podlahové topení a více se práší, tak byly projevy velmi časté a musel jsem téměř každý den vysávat. Téměř každé ráno jsem se dusil, kašlal anebo jsem nemohl nosem téměř dýchat. Dokážete si představit, jak je úžasné pro mě zjistit, že tyto problémy jsou pryč?

Venkovní projevy: Mým velkým problémem byla popraskaná kůže na patách. Velmi mile mě překvapilo, že tyto problémy rychle zmizely a od té doby mám hebkou pokožku. Zpevnily se mi nehty. Také se chci podělit o zkušenost, když jsem v minulém týdnu pocítil výrazný rozdíl v tom, jak se moje tělo vypořádalo se silnou chřipkou. Cítil jsem i průdušky a vypadalo to, že to bude na delší dobu. Avšak již během nezvykle krátké doby se moje tělo s touto chřipkou vypořádalo a přitom jsem nemusel užívat žádné léky, ani dnes tolik populární antibiotika.

Na základě těchto zkušeností jsem přesvědčený, že je to více jak příznivým dopadem Alagenexu na regeneraci a obranyschopnosti organismu. Také mě mile již několikrát překvapil regenerační gel s alaptidem a podle mne je to absolutní špička na trhu a měl by být v každé domácnosti, zvláště v té, kde jsou děti. Nejvíce jsem účinky ocenil u mého 8 letého syna, když přišel s odřenou a pohmožděnou tváří z bruslení. Po aplikaci po dvou dnech nebylo po zranění ani památky.

Já osobně vnímám objev alaptidu jako boží dar, který nám byl dán a máme ho používat.

MARTINA FAITHOVÁzlepšenie psychického stavu, rakovina

Koupila jsem si dvě kazety Alagenex v polovině srpna 2017. Velmi jsem tomu nedůvěřovala a hlavně, jsem anti-lékový typ. Jsem v podstatě zdravá až na úraz nohy z prosince 2016, jen jsem chtěla mít osobní zkušenost. Druhé balení jsem darovala mojí onkologicky nemocné přítelkyni, abych si ověřila, zdali to zabírá. Začaly jsme to užívat koncem srpna spolu ve stejný den.

První, co jsem zpozorovala, bylo totální uklidnění mojí psychiky. Kdo s tím má problém, ví, o čem píšu.

Klidné spaní, mnoho energie, atd. Začala jsem se lépe hýbat a trvá to dodnes. Po úraze nohy a dlouhém léčení mi na jaře 2017 řekl ortoped, že nemám jinou možnost než na podzim absolvovat operaci. V říjnu při kontrole byl překvapený, když viděl, jak se mi moje zranění zahojilo. Operace se nekoná. A to jsem do té doby nevyužívala ani celé balení, to bylo až koncem listopadu. Moje papírové a štěpící se nehty ztvrdly. Mohu s nimi klepat po stole, kolik jen chci. V dnešní době všude hrozí chřipka, ale já funguji v pohodě bez ní.

U mojí přítelkyně byly výsledky měřitelné. V době, kdy s kůrou začínala, byla ve druhé fázi užívání chemoterapie, v pořadí již čtvrté, neboť ty předcházející jí nezabraly. V pátém týdnu užívání doplňků Alagenex absolvovala kontrolní vyšetření. O dva dny jí lékařka s nadšením zavolala, že má po roce konečně lepší výsledky. Já jsem šťastná, že kamarádka, kterou všichni pochovávali a nedávali jí ani měsíc života, je stále mezi námi! Samozřejmě, že není zcela vyléčená, ale hlavně, že žije. Lékaři si mohou říkat, jak jí zabrala chemoterapie. Já a ona víme, jak to bylo a nikdo nás nepřesvědčí, že jí nepomohl Alagenex. Dnes jsem ráda, že jsem nelitovala dát peníze za kazetu Alagenex, která jí minimálně prodloužila život. Čas ukáže, na jak dlouho. Já věřím, že na dlouho.

VIERKA BALLASCHOVÁ (69)šedý zákal, halux

V květnu budu mít 70 let. Jsem zdravá, plná energie a neužívám žádné léky. Vždy jsem však věnovala pozornost prevenci.

Před rokem mi lékař diagnostikoval začínající šedý zákal s tím, že mám přijít za 5 měsíců k podstoupení operace očí. Během užívání kazety Alagenex mě po týdnu začalo velmi bolet levé oko. Bolest přetrvávala 2 a půl dne. Po využívání byl lékař při kontrole překvapený, protože vše bylo v naprostém pořádku.

Pocity během užívání: bolela mě velmi hlava asi 3 dny, byla to pro mě hrůza, protože mě hlava nebolí jak je rok dlouhý. Později mě velmi svrbělo pod lopatkami a o pár dnů později i bolelo. Měla jsem asi tři dny bolest břicha. Předtím jsem měla problém s tenisovým loktem. Bolesti se vrátily a přetrvávaly asi 4 dny. Ostatně největší problém jsem měla s pravou nohou, na které mám hallux a problém s vybočeným palcem – hlavně s druhým prstem, který se mi kladívkově nadzvedl. Déle než týden mě bolely záprstní kůstky na noze. Div se světe, palec se mi začal vyrovnávat, je to neporovnatelné s tím, jaké to bylo předtím.

Položila jsem si otázku „Jsem? Byla jsem opravdu zdravá, když se neustále něco v mém těle dělo…?“

Jsem velmi vděčná Gabriele K. za informaci a tomto úžasném produktu

ZINAIDA ONOFRIUK (24)suchá a drsná pokožka

Pracuji jako lékařka na na infekčním oddělení. Každý den přicházím do styku s pacienty s různými virovými a bakteriálními onemocněními. Proto je při mojí práci nezbytná hygiena a dezinfekce rukou, po které jsem měla výrazně podrážděnou, vysušenou a zdrsněnou část pokožky. Po dvojdenní až třídenní aplikaci ALASKIN&CARE regeneračního gelu s alaptidem se pokožce navrátila její jemnost a zčervenání zmizelo. ALASKIN&CARE regenerační gel mohu tedy doporučit všem, které trápí jakékoli podráždění pokožky rukou.

Teraz

TEREZA, MAMA PORANENEJ TAMARKYzranenie na tvári

Alaptid je TOP! vyskúšali sme na vlastnej koži. Behom 3 dní vyliečil dcére zranenú pokožku na tvári. Natierali sme gélom 2x denne. Foto nedeľa vs. štvrtok! Ďakujeme!

 

EMA BURANOVÁ (2)obarenie vriacou vodou

Moja dcérka Ema sa obarila vriacou vodou. Okamžite som použila regeneračný gél. Druhú fotku sme urobili dva dni po úraze. Červené popálenia zmizli.